همتیک، همراه هوشمند چشم انداز شما

همتیک، نرم افزاری بر بستر ارتباطات تیمی است که به شما کمک می‌کند تا اعضای سازمان خود را در خطی واحد به سمت اهداف هدایت کنید و کارکنان نیز در محیطی تیم‌گرا و خلاق، بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذارند.

همتیک اعتقاد دارد استرس مدیران و کارکنان با شفافیت کارها، کاهش می‌یابد و کاهش استرس منافع زیادی را برای شرکت به ارمغان می‌آورد.

همتیک، خود را دستیار شما برای انجام بهتر کارها می‌داند و به رشد خود متعهد است.

 

planning-by-hamtik

چشم انداز همتیک (Vision)

همتیک با 1.000.000 میلیون کاربر ایرانی رهبر بازارِ گروه افزارهای ایرانی خواهد بود که همزمان دارای بیشترین کاربر خارجی هم هست.

مأموریت همتیک (Mission)

همتیک ابزاری تیم‌گرا، جامع، قابل اتکا، امن و آسان برای کمک به مدیریت بهتر و سودآوری شرکت‌ها است.

تأییدیه‌ها و افتخارات

ما همواره برای شنیدن نظرات شما، آماده‌ایم. ما خود را مسئول کمک به موفقیت شما می‌دانیم و برای تحقق مأموریت خود بیشترین تلاش خود را به انجام می‌رسانیم.                                                                                             

همتیک، تیمی مرکب از افراد باتجربه و جوان را گرد آورده است؛ تیمی که با تجربه‌ی قدیمی‌ترها تعهد به رضایت مشتری و ارائه‌ی بهترین خدمات را پوشش می‌دهد و با انرژی جوان‌ترها، خلاق‌ترین و سریع‌ترین تغییرات را به خدمت می‌گیرد.

همتیک، برای ایده‌های نوآورانه ارزش ویژه‌ای قائل است تا در کنار خدمات خوب، کپی‌کننده‌ی تفکر دیگران نباشد. ما برای حضور در کلاس جهانی به ایده‌های خلاق و جدید نیاز داریم و امیدواریم در این راه یاری‌گر ما باشید.

برخی از مشتریان همتیک

آرمان ما،
تحقق اهداف شماست

مورد اعتماد بیش از

100.000 کاربر در سراسر ایران

شما هم یک راه بهتر برای کار کردن انتخاب کنید