نرم افزار مدیریت پروژه و کارها

بهترین راه را برای مدیریت تیم و برنامه‌ریزی کارها انتخاب کنید

همتیک؛ نرم افزار مدیریت پروژه فارسی

مدیریت پروژه یکی از چالش‌های متداول دنیای کار

امروزه با توجه به حجم زیاد کارها در شرکت‌ها و سازمان‌ها، مدیریت پروژه‌ و کارها دیگر آسان نیست چون هر پروژه در ابتدای راه به یک برنامه‌ریزی دقیق نیاز دارد تا بتوان کارها، ارتباطات، مستندات، هزینه‌ها و زمان را به ‌خوبی مدیریت کرد.

در حین اجرای پروژه هم مسئولیت‌ها و وظایف افراد باید دقیق مشخص شوند. همچنین گاهی نیاز به مشورت و تبادل نظر بین اعضای تیم پروژه جهت یافتن راه‌حل مناسب برای مشکلات نیز وجود دارد.

از همه مهم‌تر باید بتوان اطلاعات موجود را تحلیل کرده و گزارشات کاربردی به دست آورد تا بتوان روند انجام کارها را بهبود بخشید.

problems

راه حل همتیک؛ نرم افزار مدیریت کارها

هنگام مدیریت پروژه‌، مدیران و کارکنان با چالش‌های متداولی مواجه می‌شوند اما با یک ابزار جامع و کامل مثل یک نرم افزار حرفه‌ای مدیریت پروژه و کارها، تمامی چالش‌ها و مشکلات موجود در مسیر مدیریت پروژه‌ قابل حل هستند.

سیستم مدیریت پروژه  «همتیک» با امکانات متنوع، امکان مدیریت هوشمند پروژه‌ها را برای شما فراهم کرده و باعث چابکی شرکت یا سازمان شما می‌شود. 

همتیک علاوه بر دارا بودن تمامی ویژگی‌های مورد نیاز در مدیریت پروژه‌ها و کارها، امکانات جذاب و کاربردی دیگری را هم در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. 

تیم همتیک امکان استفاده از یک نرم افزار مدیریت پروژه فارسی رایگان را در اختیار علاقه مندان قرار داده است. برای دریافت این نسخه کاملاً رایگان و تست سیستم اینجا را کلیک کنید.

بخش‌های نرم افزار کنترل پروژه همتیک

ویژگی‌های نرم افزار مدیریت پروژه و کارهای همتیک

برنامه‌ریزی و مدیریت کارها

برای هر کسب و کاری با هر اندازه و ظرفیت و تعداد کاربر، شما می‌توانید با استفاده از مدیریت پروژه همتیک، تمامی پروژه‌ها و کارهای خود را از ابتدا تا پایان پروژه به راحتی و در بستری امن پیگیری و مدیریت کنید. امکانات تعریف پروژه، لیست کار و شکستن هر کار به چند کار کوچکتر (sub task) و تخصیص کارها به افراد و تعیین ناظر کارها در همتیک، موجب تسهیل کارها و بهبود فرآیند پیشبرد پروژه می‌گردد.                                

ارائه‌ی گزارشات جامع و کاربردی

با ارزیابی نتایج هر مرحله از پیشروی برنامه‌ی کارها و پروژه‌ها، می‌توان نقاط قوت و ضعف را شناسایی کرده و در راستای بهبود برنامه و رسیدن به اهداف تلاش نمود. امکان گزارش‌گیری تفصیلی و نموداری با استفاده از انواع فیلترها در نرم افزار مدیریت پروژه همتیک، موجب آگاهی کامل از مراحل پیشرفت پروژه در هر مرحله می‌شود. با بررسی گزارشات، می‌توان به بررسی پیچیدگی و ابهام‌ها پرداخته و عدم قطعیت را مدیریت نمود.

ارزیابی عملکرد

همه‌ی افراد، عملکرد مشابهی ندارند و اغلب افرادی که عملکرد بهتری دارند، کمتر دیده می‌شوند. با کمک نرم افزار مدیریت پروژه و کارهای همتیک، عملکرد افراد شفاف می‌شود، افراد بازخورد مناسب دریافت می‌کنند و هارمونی عملکرد به بالاترین سطح می‌رسد.                                                                                                                                                                                                                                                         

ثبت کاربرگ زمان یا تایم شیت

در نرم افزار مدیریت پروژه همتیک با استفاده از کاربرگ زمان یا تایم شیت، زمانی که هر فرد برای کار تخصیص داده شده صرف کرده و همچنین میزان پیشرفت فرد در کار نمایش داده می‌شود. به طور کلی می‌توان از تایم شیت برای مدیریت زمان و پروژه در سازمان‌ها، تخصیص درست فعالیت‌ها به کارکنان، مدیریت صورت‌حساب مشتریان و حقوق و دستمزد کارکنان استفاده نمود.                    

مدیریت زمان

در نرم افزار مدیریت پروژه همتیک لیست کارهای انجام شده و لیست کارهای تأخیردار قابل مشاهده هستند و به صورت روزانه جهت یادآوری برای افراد ایمیل می‌گردند. همچنین گزارش عملکرد نیز به صورت روزانه برای هر فرد از طریق ایمیل ارسال می‌شود تا اعضاء پروژه به صورت روزانه از برنامه کاری خود آگاه شوند و بتوانند با برنامه‌ریزی دقیق و منظم عملکرد خود را بهبود ببخشند.

مدیریت هزینه‌ها

اگر در یک پروژه هزینه‌ها به درستی برآورد نشده باشند، ممکن است یک شرکت حتی تا ورشکستگی نیز پیش برود! در سیستم کنترل پروژه همتیک، می‌توانید میزان بودجه‌ی تخصیص یافته برای هر پروژه را تعریف کرده و بر اساس بودجه‌ی تخصیص یافته هزینه‌ها را مدیریت نمایید. هچنین امکان درج هزینه توسط اعضاء برای هر پروژه نیز امکان‌پذیر است.           

مدیریت ارتباطات نیروهای انسانی

سیستم مدیریت پروژه همتیک، باعث ایجاد هماهنگی و یکپارچگی اعضاء پروژه و تسلط بر تمامی فرآیندهای پروژه می‌گردد و با استقرار این سیستم تصمیم‌گیری‌ها آسان و مدیران با انگیزه شده و سازمان پیشرفت چشمگیری خواهد داشت. همچنین استفاده از سیستم مدیریت پروژه همتیک سبب افزایش انگیزه و رضایت شغلی افراد، به دلیل تحقق یافتن اهداف، می‌گردد.

ثبت رویدادهای پروژه

تمامی فعالیت‌های کارکنان تحت عنوان تاریخچه در نرم افزار مدیریت و کنترل پروژه همتیک ثبت می‌شوند و توسط مدیر پروژه قابل مشاهده هستند. بدین ترتیب روند انجام کارها کاملاً شفاف خواهد بود.                                                                                                                                                                                                                                                                      

مدیریت فایل‌ها و مستندات

سیستم مدیریت پروژه همتیک، تمامی فایل‌ها و مستندات را به صورت جامع و یکپارچه با درج تاریخ در بستری امن تحت عنوان فایل‌ها به نمایش می‌گذارد. اعضاء پروژه می‌توانند با داشتن دسترسی نمایش، به فایل‌ها و مستندات دسترسی داشته باشند و در کمترین زمان به اطلاعات مورد نیاز خود دست پیدا کنند و با کلافگی و سردرگمی خداحافظی کنند.                                                        

همتیک؛ کامل‌ترین نرم افزار مدیریت پروژه با امکانات خاص!

social-media
1

دارای شبکه اجتماعی سازمانی

مدیریت ارتباطات کارکنان

ارتقاء بهره‌وری و بازده

بهبود فرهنگ سازمانی

در شبکه اجتماعی سازمانی موجود در همتیک، درست مانند هر شبکه اجتماعی دیگری که می‌شناسید (مثل اینستاگرام، فیسبوک و غیره)، امکان اشتراک انواع پست‌ها و بازخورد گرفتن از سایر کاربران موجود است.

همچنین می‌توان گروه‌های متعددی ساخت و در آن‌ها به تبادل اطلاعات یا اخبار و سایر موارد پرداخت.

امکان تعیین سطح دسترسی اعضا موجود است.

chat
2

دارای پیام رسان سازمانی

بهبود ارتباطات

ثبت دانش در سیستم

تضمین امنیت

در پیام رسان سازمانی همتیک، درست مانند هر پیام رسان و برنامه‌ی چت مانند واتس اپ و تلگرام و غیره، امکان ساخت انواع کانال و گروه و چت با مخاطبان وجود دارد.

با کمک این قابلیت می‌توان چت‌ها و پیام‌های کاری را از غیرکاری جدا کرده تا به وقت نیاز امکان دسترسی به آن‌ها آسان باشد. همچنین می‌توان امنیت آن‌ها را نیز تضمین نمود.                                                                                                                                                                   

knowledge
3

امکان ثبت بانک تجربیات

استفاده از دانش و تجربیات یکدیگر

نگهداشت استعدادها در سازمان

افزایش «خلق دانش» و «نوآوری»

در بخش بانک تجربیات، کاربران می‌توانند اطلاعات و تجربه‌های کاری خود را در قالب انواع پست‌ها، با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارند و به انتقال دانش به سایرین و پیشرفت جمعی کمک نمایند.

امکان تفکیک پست‌ها با کمک انواع برچسب‌ها یا کلمات کلیدی موجود است.

                                                                                                                                                   

spring-desktop-calendar-variant
4

دارای تقویم شمسی

ثبت قرارهای ملاقات

ثبت کارهای مهم

بررسی کارها در هر روز، هفته و ماه

نرم افزار مدیریت کارهای همتیک، دارای تقویم شمسی هم هست.

با کمک گانت چارت و تقویم شمسی موجود در همتیک، می‌توان کارها را راحت‌تر مدیریت کرد.

همچنین امکان بررسی روزهایی که کاربر با دیگری قرار ملاقات دارد، راحت‌تر است.

round-table
5

امکان ثبت قرارهای ملاقات

ثبت جلسات و قرارهای ملاقات

جست و جو و فیلتر ملاقات‌ها

مشاهده‌ی موارد ثبت‌شده در تقویم

با کمک سیستم کنترل پروژه همتیک، با یک تیر، دو نشان بزنید! هم پروژه‌هایتان و هم قرارهای ملاقات و جلساتتان را مدیریت کنید.

در همتیک، امکان ثبت جلسات و دسته بندی آن‌ها و حتی برنامه ریزی جلسات منظم وجود دارد.                                                               

book
6

دارای دفترچه تلفن

ثبت مخاطبان در سیستم

افزودن مخاطبان به لیست‌های متعدد

امکان اشتراک‌گذاری لیست‌ها

برای اینکه اطلاعات همه‌ی مخاطبان خود اعم از همکاران یا مشتریان و سایر افراد را به صورت یکجا ثبت نموده و به راحتی به آن‌ها دسترسی داشته باشید، می‌توانید از این بخش از همتیک استفاده کنید.                                                                                                                                                                                          

امکانات نرم افزار مدیریت پروژه همتیک برای کاربران

بهبود کار تیمی، مدیریت ارتباطات

با استفاده از نرم افزار مدیریت پروژه و کارهای همتیک، کاربران به راحتی، در هر جا و در هر زمان می‌توانند از وظایف و کارهای خود مطلع شوند؛ با همکاران و اعضای تیم خود درباره‌ی مسائل مختلف به گفت‌وگو بپردازند، داشبورد کارهای خود را ببینند و کاربرگ زمان یا تایم شیت کارهای خود را وارد کنند، گزارشات خود را ثبت نمایند و به تمامی مستندات و اطلاعات مورد نیازشان دسترسی داشته ‌باشند.

 

امکانات نرم افزار مدیریت کارهای همتیک برای مدیران پروژه

مدیریت هوشمند پروژه‌ها

با استفاده از سیستم کنترل پروژه‌ همتیک، مدیران پروژه می‌توانند پروژه‌های خود را برنامه‌ریزی کنند؛ سطح دسترسی تمامی اعضای تیم را مشخص ‌کنند؛ وظایف کارکنان و کارها را تعریف کرده و به اعضای تیم تخصیص ‌دهند؛ برای هر کار و یا مسئولیت ناظری که کار را تأیید کند، تعیین ‌کنند؛ به وسیله‌ی گزارشات کاربردی و دقیق از وضعیت تمامی پروژه‌ها مطلع شوند. آن‌ها همچنین می‌توانند به تبادل نظرات و تجربه‌های خود با سایر کاربران بپردازند. در نهایت نیز می‌توانند زمان و هزینه‌ی برنامه‌ریزی شده و آنچه را که به‌طور واقعی رخ داده است، مقایسه نموده و دلایل خطای برنامه‌ریزی را بررسی کرده تا در پروژه‌های آتی این خطای محاسبه را به حداقل برسانند.

همتیک، بهترین دستیار شما

برای مدیریت پروژه و کارها، ترتیب اولویت‌ها و هماهنگی تیمی، تک تک افراد باید کار خود را درست انجام دهند

با همتیک از انجام سلسله کارهای درست اطمینان حاصل کنید

امکانات نرم افزار مدیریت پروژه همتیک

1امکانات کاربران
 • امکان تعریف پروژه
 • امکان افزودن زیر پروژه
 • امکان افزودن افراد به پروژه
 • امکان ویرایش افراد پروژه
 • امکان حذف افراد پروژه
 • امکان افزودن لیست کار به پروژه
 • امکان حذف لیست کار در پروژه
 • امکان ویرایش لیست کار در پروژه
 • امکان افزودن کار به پروژه
 • امکان تخصیص کار به افراد پروژه
 • امکان تعریف زیر کار تا n سطح (سطح پروژه، سطح لیست، n سطح کار)
 • امکان حذف و ویرایش کار
 • امکان نمایش و مرور اطلاعات مالی
 • امکان افزودن اطلاعات مالی (بودجه، هزینه‌ها، دریافتی‌ها)
 • امکان حدف و ویرایش اطلاعات مالی
 • امکان ایجاد گفتمان
 • امکان ایجاد فایل
 • امکان افزودن کاربرگ زمان توسط کاربران جهت مدیریت زمان‌بندی پروژه و محاسبه‌ی انحراف از برآورد زمان
 • امکان ثبت سریع کارها در صفحه‌ی اصلی به صورت پست
 • امکان ایجاد پست به ازای کارهای تخصیص داده شده در پروفایل افراد
 • امکان ایجاد لایک و کامنت در پست‌ها جهت فعالیت و مشارکت بیشتر کاربران
 • امکان تگ کردن افراد در پست کارها
 • امکان نمایش و مرور پروژه‌ها
 • امکان فیلتر پروژه بر اساس دسته‌بندی
 • امکان فیلتر پروژه بر اساس سطح
 • امکان فیلتر پروژه بر اساس اولویت پروژه
 • امکان فیلتر پروژه بر اساس برچسب (label) روژه
 • امکان فیلتر پروژه بر اساس پروژه‌ی مرجع
 • امکان فیلتر پروژه بر اساس تاریخ شروع و پایان پروژه
 • امکان فیلتر پروژه بر اساس نام پروژه
 • امکان فیلتر پروژه بر اساس کد پروژه
 • امکان نمایش زیر پروژه‌های یک پروژه
 • امکان خروجی گرفتن از پروژه‌ها
 • امکان تغییر وضعیت گروهی پروژه
2امکانات ادمین (admin) سیستم
 • تعیین گروه‌بندی‌ها
 • افزودن و ویرایش گروه‌بندی‌ها
 • تعیین اولویت‌های پروژه
 • تعیین نقش‌ها در پروژه
 • ویرایش، افزودن و حذف نقش‌ها در پروژه
 • تعیین وضعیت‌ها پروژه
 • ویرایش، افزودن و حذف وضعیت‌ها در پروژه
 • تعیین جریان مالی پروژه
 • ویرایش، افزودن و حذف جریان مالی در پروژه
 • امکان نمایش و مرور پروژه‌ها در داشبورد
 • امکان تعریف پروژه‌ها به عنوان طرح کلان، پروژه‌های مادر، پروژه‌ی عادی
 • امکان افزودن پرسنل سازمان به پروژه
 • امکان افزودن افراد به عنوان کارفرما یا مشتری به پروژه
 • امکان حذف افراد دست‌اندرکار (اعضاء) پروژه
 • امکان تخصیص کارهای فرد به افراد دیگر در زمان حذف فرد از پروژه
 • امکان افزودن لیست کار به پروژه جهت دسته‌بندی کارها
 • امکان مدیریت (حذف و ویرایش) لیست کارهای پروژه توسط سازنده و مدیر پروژه
 • امکان تخصیص کار به افراد پروژه
 • امکان ثبت برآورد زمان هر کار توسط ایجاد کننده‌ی کار جهت مدیریت زمان
 • امکان تعریف فرمت‌های مجاز فایل قابل بارگذاری توسط مدیر سیستم
3انواع گزارشات قابل ارائه
 • امکان ارائه گزارش از وضعیت و اولویت پروژه‌ها با قابلیت خروجی گرفتن در فرمت اکسل
 • امکان ارائه گانت چارت جهت اطلاع از فعالیت‌های مختلف در پروژه
 • امکان ارائه گانت چارت جهت اطلاع از زمان شروع و پایان هر فعالیت
 • امکان ارائه گانت چارت جهت رابطه بین فعالیت‌ها
 • امکان ارائه گانت چارت جهت مدت زمان سپری شده در پروژه
 • امکان ارائه نمودار S مقدار تجمعی زمان (مقایسه زمان واقعی و تخمین داده شده کارها)
 • امکان ارائه نمودار S مقدار تجمعی هزینه (مقایسه هزینه واقعی و تخمینی کارها)
 • ارائه نمودار در داشبورد از کارهای عقب افتاده به تفکیک افراد سازمان
 • ارائه نمودار در داشبورد از کارهای منتظر تأیید به تفکیک پروژه‌های سازمان
 • داشبورد جامع مدیریت پروژه
 • ارائه نمودار در داشبورد از کارهای حیاتی عقب افتاده به تفکیک پروژه‌های سازمان
 • ارائه نمودار در داشبورد از نسبت کارهای انجام نشده به کل کارها
 • امکان ارائه گزارش از کارهای انجام شده در بازه‌های زمانی مختلف به تفکیک افراد و پروژه‌ها
 • امکان ارائه گزارش از کارهای به تأخیر افتاده به تفکیک افراد و پروژه‌ها
 • امکان ارائه گزارش از کارهای منتظر تأیید به تفکیک افراد و پروژه‌ها
 • امکان ارائه گزارش از کارهای سررسید به تفکیک افراد و پروژه‌ها
 • امکان ارائه گزارش از کارهای هفته جاری پرسنل
 • امکان ارائه گزارش از زمان صرف شده در پروژه‌ها به تفکیک افراد و پروژه‌ها
 • امکان ارائه گزارش از هزینه‌های صرف شده به تفکیک پروژه‌ها
4امکان تعیین دسترسی‌ها
 • امکان تعیین نقش فرد در پروژه (مدیر پروژه، ناظر پروژه، عضو و کارفرما)
 • امکان تعیین سطح دسترسی برای تخصیص کار به دیگران توسط مدیر پروژه
 • تعریف مجوز تخصیص/ عدم تخصیص ناظر به کار خود به افراد توسط سازنده‌ی پروژه
 • امکان تعیین دسترسی بارگذاری فایل به افراد توسط سازنده‌ی پروژه
 • امکان تعیین دسترسی افزودن کار به افراد توسط سازنده‌ی پروژه
 • امکان تعیین دسترسی افزودن رکورد به گردش مالی توسط سازنده‌ی پروژه
 • امکان تعیین دسترسی مشاهده‌ی سوابق مالی توسط سازنده‌ی پروژه برای هر عضو عادی
5سایر امکانات
 • امکان ثبت و استفاده از الگوی پروژه جهت ثبت آسان پروژه‌های مشابه
 • امکان فیلتر پروژه بر اساس سطح، اولویت پروژه، پروژه مرجع، تاریخ شروع و پایان پروژه
 • امکان جست‌وجوی پروژه بر اساس نام و کد
 • امکان فیلتر بر اساس نقش فرد در پروژه
 • امکان تغییر وضعیت گروهی پروژه به تأخیر افتاده، درحال انجام و بسته‌شده
 • امکان ثبت یا عدم ثبت تاریخ شروع و پایان هر کار
 • امکان تعریف زیرکار تا چندین سطح جهت شکست کارها
 • امکان نمایش و مرور اطلاعات مالی برای افراد مجاز
 • امکان افزودن اطلاعات مالی پروژه جهت مدیریت بودجه و هزینه‌های پروژه
 • وجود بستر و امکانات تبادل نظر تعاملی و تالار گفتگو در پروژه‌‌ها
 • امکان بارگذاری فایل (نقشه، اسناد، گزارش و ...) با فرمت‌های تعریف شده
 • امکان تعریف و مدیریت اولویت‌های پروژه توسط ادمین سیستم
 • امکان تعریف و مدیریت نقش‌ها در پروژه
 • امکان تعریف و مدیریت وضعیت پروژه‌ها توسط ادمین
 • امکان ثبت مستندات چندرسانه اي با انواع فرمت‌ها
 • امکان تعریف و مدیریت جریان مالی پروژه‌ها توسط ادمین
 • کارتابل انجام‌دهنده‌ی کار با امکان تفکیک نمایش کارهای من، کارهای منتظر تأیید، کارهای سررسید، کارهای امروز و کارهای ایجاد شده توسط من
 • کارتابل ناظر کارها به تفکیک کارهای نظارت شده توسط من، کارهای منتظر تأیید، کارهای تأیید شده و کارهای انجام‌نشده
 • کارتابل مدیر پروژه به تفکیک همه‌ی کارهای مدیریت، کارهای امروز پرسنل، کارهای عقب افتاده‌ی پرسنل و کارهای هفته جاری پرسنل

آیا تاکنون تهیه نرم افزار مدیریت پروژه را به تعویق انداخته‌اید؟

 همتیک برای چه کسانی مناسب است؟

با همتیک، یک راه بهتر برای مدیریت کردن انتخاب کنید