راهکار همتیک برای فعالین حوزه تولید

شرکت خود را قدرتمند کنید

با انجام سریع‌تر پروژه‌ها با کمک نرم افزار مدیریت پروژه همتیک، مشتریان خود را خوشحال کنید
priority-management

برنامه ریزی اقدامات

نرم افزار مدیریت پروژه همتیک کمک میکند تا تمامی اقدامات را نظم دهید؛ برنامه تحویل را مدیریت کنید؛ اقدامات ستادی را سازمان دهید؛ تکالیف قانونی را در زمان مناسب انجام دهید؛ اولویت‌بندی را جایگزین استرس کنید.

مدیریت هزینه

با کمک قابلیت تایم شیت نرم افزار مدیریت پروژه و کارهای همتیک، نیروهای صف را مطابق واقعیت استخراج کنید تا سود و زیان سفارشات واقعی باشد؛ انحرافات را کشف کنید؛ گلوگاه‌های مرتبط با نیروی انسانی را پیدا کنید.

cost-management
progressinw

پتانسیل رشد

با کمک همتیک، برنامه‌ریزی استراتژیک را از ایده‌آل‌های کاغذی به عمل تبدیل کنید؛ اقدامات، عملکردها و پیامدها را بسنجید؛ مأموریت را برای رسیدن به چشم انداز انجام دهید؛ رشد را تجربه کنید.

همتیک چگونه به فعالین در تولیدی‌ها کمک می‌کند؟

برنامه ریزی و زمان بندی کارها:

با وارد کردن کارها در یک سیستم واحد و اضافه کردن همکاران به سیستم و تخصیص کارها به آن‌ها می‌توان بهتر کارها و روند پیشرفتشان را کنترل و مدیریت نمود.

در همتیک امکان دسته بندی، اولویت بندی و زمان بندی و برچسب گذاری کارها فراهم شده است و بدین ترتیب می‌توان کارها را براساس موارد مختلف فیلتر کرد و گزارش گیری نمود.

در نرم افزار همتیک، می‌توان با ثبت تاریخ انجام هر کار و میزان زمان صرف شده و همچنین میزان درصد پیشرفت کار، در واقع تایم شیت یا کاربرگ زمان ثبت کرده و با بررسی تایم شیت‌های ثبت شده، هر بار نسبت به قبل برنامه ریزی و زمان بندی بهتری داشت.

ارزیابی عملکرد افراد:

در همتیک، می‌توان در هنگام تخصیص هر کار به مسئول انجام، ناظر هم تعیین کرد. کاربران می‌توانند تایم شیت یا کاربرگ زمان کارهای خود را برای هر کار با ثبت تاریخ، زمان صرف شده روی کار و میزان درصد پیشرفت کار و توضیحات مرتبط، ثبت کنند؛ مدیران پروژه می‌توانند با گزارش گیری از تایم شیت‌های ثبت شده میزان پیشرفت هر فرد در هر نوع کار را بسنجند.

در بخش گزارشات با کمک گزارش حجم کاری به تفکیک کاربران، مدیران می‌توانند به راحتی وضعیت کارهای انجام شده، کارهای درحال انجام و یا کارهای معوقه را بسنجند.

همچنین با تعریف مهارت و میزان دستمزد در سیستم و استفاده از آن در هنگام تعریف کار، می‌توان گزارشات کاربردی جالبی به دست آورد.

داشبورد مدیریتی:
در داشبورد مدیریتی، تمامی پروژه‌ها و کارهای ثبت شده در قالب نمودار و به صورت لیست نمایش داده می‌شوند و می‌توان با یک نگاه وضعیت پیشرفت کارها و پروژه‌ها را دریافت.

با کمک گزارشات تحلیلی و جامع ارائه شده توسط نرم افزار مدیریت پروژه همتیک، می‌توان به راحتی میزان درصد پیشرفت را سنجید و در صدد عارضه یابی تأخیر برآمده و در راستای بهبود نقاط ضعف تلاش نمود.

 

آنچه گفته شد، تنها بخشی از امکانات همتیک برای کمک به یک تولیدی (چه یک تولیدی کوچک، چه یک کارخانه بزرگ) است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید علاوه بر استفاده از نسخه رایگان همتیک که دارای امکانات پایه برای تست سیستم است، برای مشاوره رایگان و بررسی نیاز شما به طور اختصاصی و ارائه راهکار، با کارشناسان همتیک تماس بگیرید.

شماره تماس: 02188504205

با کمک همتیک، به شیوه خودتان مدیریت کنید

امتیاز دهید
امتحان کنید