راهکارها: بازاریابی و تبلیغات

راهکار همتیک برای فعالین حوزه بازاریابی و تبلیغات

برنامه‌ریزی کنید، اجرا کنید، بسنجید و شاهد رشد باشید

برای اجرای طرح‌ها و کمپین‌های بازاریابی به یک نرم افزار قدرتمند مدیریت پروژه نیاز دارید تا بهترین عملکرد را به موقع تحویل دهید

goal-focus

تمرکز روی اهداف

برای اجرای کمپین‌های بازاریابی، توجه به زمان‌های تحویل و تمرکز روی اهداف، عامل موفقیت کمپین است. شما به کارها برسید؛ نرم افزار مدیریت پروژه همتیک شما را روی خط نگه میدارد.

هماهنگی منابع

دیوارها را از میان بردارید. همه‌ی افراد باید برای دستیابی به اهداف هماهنگ باشند. هماهنگی با ابزار کارآمد، بسیار آسان‌تر است.

coordinated-work
clear-expectation

بهینه‌سازی اقدامات

خلاقیت را همگانی کنید. با استفاده از نرم افزار مدیریت پروژه همتیک، ایده‌ها را بدون نگرانی دریافت و منتشر کنید. تجربیات را به اشتراک بگذارید و اقدامات را بهینه کنید.

همتیک چگونه به بازاریابان کمک می‌کند؟

نظم بخشیدن به لیست کارها و پیگیری گردش کارها:

افراد مشغول به فعالیت در این زمینه کاری، می‌توانند لیست کارهای خود را وارد نرم افزار مدیریت پروژه همتیک کرده و با کمک این نرم افزار به کارهایشان که عموماً موارد متعددی را شامل می‌شود، نظم بخشیده و آن‌ها را دسته بندی و اولویت بندی کنند. 

بدین ترتیب مدیریت، کنترل و پیگیری گردش کارها برای پیگیری کارهای محول شده به اعضای تیم، فریلنسرها و یا آژانس‌های تبلیغاتی نیز بسیار راحت می‌گردد. 

زمان بندی کارها:

می‌توان با ثبت تاریخ انجام هر کار و میزان زمان صرف شده و همچنین میزان درصد پیشرفت کار، در واقع تایم شیت یا کاربرگ زمان ثبت کرده و با بررسی تایم شیت‌های ثبت شده، هر بار نسبت به قبل برنامه ریزی و زمان بندی بهتری داشت.

گزارش گیری:

از فیلترها و برچسب‌ها و اولویت بندی‌ها می‌توان برای تفکیک پروژه یا کارها، گزارش گیری و یا جست و جوی بهتر استفاده کرد.

گردش مالی:

با ثبت صورت حساب‌های مالی یک پروژه، می‌توان گردش‌های مالی پروژه را نیز در همتیک ثبت نموده و گزارش‌های مالی را نیز دریافت نمود.

تبادل نظر بین اعضای تیم:

بخش گفتمان به عنوان فضایی برای تبادل نظر افراد در مورد قسمت‌های مختلف پروژه، پرسیدن سؤالات و ابهامات و … کاربرد دارد. در این بخش، امکان درج مطالب و یا بحث و گفتمان مانند یک انجمن وجود دارد. همچنین امکان ایجاد نظرسنجی نیز موجود است؛ کاربران می‌توانند در این نظرسنجی‌ها شرکت کرده و نظرات خود را درج کنند.

اطلاع رسانی اخبار کمپین‌ها:

می‌توان در بخش شبکه اجتماعی همتیک، گروه‌های متعددی با سطح دسترسی‌های مختلف ایجاد کرد؛ به طور مثال می‌توان گروهی برای اطلاع رسانی اخبار کمپین‌ها و اقدامات بازاریابی تشکیل داد.

آنچه گفته شد، تنها بخشی از امکانات همتیک برای کمک به یک مارکتر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید علاوه بر استفاده از نسخه رایگان همتیک که دارای امکانات پایه برای تست سیستم است، برای مشاوره رایگان و بررسی نیاز شما به طور اختصاصی و ارائه راهکار، با کارشناسان همتیک تماس بگیرید.

شماره تماس: 02188504205

با کمک همتیک، به شیوه خودتان مدیریت کنید

امتحان کنید