راهکارها: مهندسین مشاور

همتیک، نرم افزار مدیریت پروژه‌های ساختمانی
و راهکاری برای مهندسین مشاور

با همتیک شرکت خود را قدرتمند کنید

با انجام سریع‌ و منظم پروژه‌ها با کمک نرم افزار مدیریت پروژه ساختمانی، مشتریان خود را چند برابر کنید

file-management

مدیریت فایل‌ها

با مدیریت یکپارچه‌ی فایل‌ها، دغدغه و نگرانی بابت نگهداری و حفاظت از فایل‌ها را از شرکت دور کنید. با استفاده از نرم افزار مدیریت پروژه همتیک، افراد به فایل‌های مرتبط با خود دسترسی دارند و هیچ فایلی بعد از این گم نخواهد شد. در صورت یکپارچگی فایل‌ها با سیستم نگهداری ابری فایل‌ها، در زمان و هزینه‌ها صرفه جویی کنید.

مدیریت منابع

با کمک سیستم مدیریت پروژه ساختمانی همتیک، منابع خود را در زمان درست و در پروژه‌ی درست به کار بگیرید؛ از اتلاف زمان پرسنل بکاهید؛ بهره‌وری را اندازه‌گیری کنید تا تحویل پروژه‌ها در زمان مقرر و چه بسا حتی زودتر انجام پذیرد.

manage
time-management

مدیریت زمان تحویل

همتیک کمک می‌کند تا اطلاعات را در لحظه در اختیار افراد مرتبط قرار دهید؛ افراد را هماهنگ کنید؛ تصمیمات را سرعت ببخشید؛ وضعیت پروژه‌ها را در یک داشبورد جامع ببینید؛ برای اقدامات اقتضایی برنامه تدوین کنید و به موقع بودن زمان تحویل را تضمین کنید.

همتیک چگونه به مهندسین مشاور در پروژه‌های ساختمانی کمک می‌کند؟

مدیریت گردش کارها:

با کمک نرم افزار همتیک به راحتی می‌توان، کارهای محول‌شده به افراد مختلف را پیگیری و مدیریت کرد. این سیستم گزارشات جامع و کاربردی خوبی ارائه می‌دهد که به کمک آن‌ها، می‌توان برنامه ریزی و زمان بندی کارها و همچنین عملکرد و بهره وری افراد را بهبود بخشید.

مدیریت اسناد و فایل‌ها:

در بخش فایل‌ها در نرم افزار مدیریت پروژه همتیک، به جهت مدیریت اسناد پروژه و کنترل مدارک و ورژن خوردن فایل‌ها، تمام اطلاعات و فایل‌هایی که اعضای پروژه نیاز دارند که در هر زمان به راحتی به آن‌ها دسترسی داشته باشند، در دسترس هستند و می‌توان بر اساس موارد مختلف آن‌ها را دسته بندی و فیلتر کرد.

استفاده از گانت چارت برای ایجاد مقیاس زمانی دقیق:

در حال حاضر، همتیک تنها سیستم مدیریت پروژه است که گانت چارت شمسی را که در آن تاریخ‌ها به صورت شمسی نمایش داده می‌شوند، داراست. گانت چارت یکی از مؤثرترین روش‌های نمایش وضعیت پروژه و کارها در طول زمان است.

داشبورد مدیریتی:
در داشبورد مدیریتی، تمامی پروژه‌ها و کارهای ثبت شده در قالب نمودار و به صورت لیست نمایش داده می‌شوند و می‌توان با یک نگاه وضعیت پیشرفت کارها و پروژه‌ها را دریافت.

با کمک گزارشات تحلیلی و جامع ارائه شده توسط نرم افزار مدیریت پروژه همتیک، می‌توان به راحتی میزان درصد پیشرفت را سنجید و در صدد عارضه یابی تأخیر برآمده و در راستای بهبود نقاط ضعف تلاش نمود.

آنچه گفته شد، تنها بخشی از امکانات همتیک برای کمک به مهندسین مشاور برای مدیریت پروژه ساختمانی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید علاوه بر استفاده از نسخه رایگان همتیک که دارای امکانات پایه برای تست سیستم است، برای مشاوره رایگان و بررسی نیاز شما به طور اختصاصی و ارائه راهکار، با کارشناسان همتیک تماس بگیرید.

شماره تماس: 02188504205

با کمک همتیک، به شیوه خودتان مدیریت کنید

امتحان کنید