راهکارها: تحقیق و توسعه

تحقیق و توسعه به کمک نرم‌افزار مدیریت پروژه همتیک

خروجی‌های سریع‌تر و با کیفیت‌تر بسازید

قدرت ذهن خود را روی مسائل مهم‌تر متمرکز کنید؛ مدیریت وضعیت کارها را به نرم افزاری کارآمد بسپارید
knowledge-share

مدیریت دانش

با استفاده از نرم افزار همتیک، ابزار مؤثری برای اشتراک دانش داشته باشید؛ راه‌های خلاقانه برای ثبت دانش و اشتراک دانش ایجاد کنید؛ اشتراک دانش، توانمندی همه را به طور همزمان افزایش می‌دهد.

مدیریت بهای تمام شده

با کمک سیستم مدیریت کارهای همتیک، به راحتی زمان صرف شده توسط افراد را ثبت کنید؛ بهای تمام‌شده روی هر پروژه را محاسبه کنید؛ پروژه‌های خارج از برنامه را شناسایی کنید و بهترین نتایج را حاصل آورید.

cost-management
clearing-work

شفافیت عملکرد

شفافیت عملکرد، ناقض اعتماد به کارکنان نیست. عملکردها را شفاف کنید تا باعث رشد تیم شود.

همتیک چگونه به فعالین حوزه‌های پژوهشی کمک می‌کند؟

مدیریت گردش کارها:

با کمک نرم افزار همتیک به راحتی می‌توان، کارهای محول شده به افراد مختلف را پیگیری و مدیریت کرد. این سیستم گزارشات جامع و کاربردی خوبی ارائه می‌دهد که به کمک آن‌ها، می‌توان برنامه ریزی و زمان بندی کارها و همچنین عملکرد و بهره وری افراد را بهبود بخشید.

بررسی درصد پیشرفت کارها:

در نرم افزار مدیریت پروژه همتیک، کاربران بعد از ثبت پروژه‌ها و مجموعه کارهای مرتبط با هر پروژه، می‌توانند با ثبت تاریخ انجام هر کار و میزان زمان صرف شده و همچنین میزان درصد پیشرفت کار، در واقع تایم شیت یا کاربرگ زمان ثبت کرده و با بررسی تایم شیت‌های ثبت شده، میزان پیشرفت هر کار را بسنجند. همچنین از طریق داشبورد مدیریتی با یک نگاه به نمودارهای موجود می‌توان وضعیت تمامی کارهای جاری و کارهای معوقه را سنجید. با کمک گزاشات ارائه شده توسط نرم افزار همتیک، می‌توان نقاط ضعف را یافته و برای بهبود آن‌ها تلاش نمود.

مدیریت اسناد و کنترل مدارک:

در بخش فایل‌ها در نرم افزار مدیریت پروژه همتیک، به جهت مدیریت اسناد پروژه و کنترل مدارک و ورژن خوردن فایل‌ها، تمام اطلاعات و فایل‌هایی که  اعضای پروژه نیاز دارند که در هر زمان به راحتی به آن‌ها دسترسی داشته باشند، در دسترس هستند و می‌توان بر اساس موارد مختلف آن‌ها را دسته بندی و فیلتر کرد.

امکان گفت و گو با همکاران:

شما میتوانید هر زمان که تمایل داشتید، در هر بخشی از سیستم که باشید، با کلیک روی آیکون «گفتگو» با همکارانتان چت کنید. 

همچنین در بخش گفتمان در هر پروژه، اعضا می‌توانند سؤالات و ابهامات خود را از سایرین بپرسند؛ همچنین امکان درج مباحث مانند یک انجمن و یا ایجاد نظرسنجی نیز موجود است.

ثبت بانک تجربیات:

در بخش بانک تجربیات، کاربران می‌توانند دانش و اطلاعات و تجربه‌های کاری خود را در قالب انواع پست‌ها، با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارند و به انتقال دانش به سایرین و پیشرفت جمعی کمک نمایند.

امکان تفکیک پست‌ها با کمک انواع برچسب‌ها یا کلمات کلیدی نیز موجود است.

با کمک بانک تجربیات، می‌توان خلق دانش و نوآوری را در یک سازمان افزایش داد.

آنچه گفته شد، تنها بخشی از امکانات همتیک برای کمک به یک فعال در حوزه پژوهشی و یا تحقیق و توسعه (R&D) است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید علاوه بر استفاده از نسخه رایگان همتیک که دارای امکانات پایه برای تست سیستم است، برای مشاوره رایگان و بررسی نیاز شما به طور اختصاصی و ارائه راهکار، با کارشناسان همتیک تماس بگیرید.

شماره تماس: 02188504205

با کمک همتیک، به شیوه خودتان مدیریت کنید

امتحان کنید
40% تخفیف همدلی همتیک