راهکارها: مدیریت مدرن

راهکار همتیک برای مدیریت به سبک مدرن

امروزی مدیریت کنید و در بالای گردونه رقابت بایستید

به همه‌ی مسائل مسلط باشید و بهترین اقدامات را در زمان درست انجام دهید تا بیشترین منافع را به دست آورید
goal-achievement

تحقق اهداف

در نرم افزار مدیریت پروژه همتیک همواره میشود گزارشاتی کامل و کاربردی از تمام فعالیت‌های انجام شده در رابطه با یک پروژه را در اختیار داشت. با بررسی آمار تایم شیت‌های پر شده، افراد می‌توانند نقاط ضعف و نقاط قوت خودشان را بهتر بشناسند و راندمان کاری‌شان را بالا ببرند. مدیران پروژه نیز میتوانند میزان پیشرفت پروژه را در قالب نمودار و با معیار درصد ببینند و برنامه‌ریزی‌شان را بهبود ببخشند و به کسب اهدافشان نزدیکتر گردند.

همکاری مدرن

تبادل نظرات میتواند منشأ ایده‌‌های سازنده‌ای باشد که جرقه‌ای برای پیشرفت‌های بزرگ می‌شوند. این کار در دنیای کاری علاوه بر پیشرفت فردی، به پرورش روحیه تیمی و به اشتراک گذاری ایده‌های جدید و خوب و رشد شرکت هم کمک میکند. در سیستم مدیریت پروژه همتیک، افراد می‌توانند در زمینه‌های کاری خودشان به بیان تجربیات و نظرات خود بپردازند و به رشد همدیگر کمک کنند.

modern-collaboration
priority-management

مدیریت اولویت‌ها

مدیریت اولویت‌ها، بخش جدایی‌­ناپذیری از مدیریت پروژه‌­ها است. منابع، کمیاب هستند، از نظر زمانی محدودند، ممکن است لازم باشد بین پروژه‌­ها بودجه‌بندی شوند و می‌توانند علت بروز گلوگاه‌هایی باشند که به علت برنامه‌ریزی نادرست به وجود آمده‌اند. برای ایجاد برنامه­‌ای متعادل و کارآمد، یک نرم‌افزار مدیریت پروژه خوب مورد نیاز است تا قابلیت دسترسی و مدیریت تمام منابع را داشته باشد.

با کمک همتیک، به شیوه خودتان مدیریت کنید

امتحان کنید
سؤالات متداول را بخوانید یا از ما بپرسید...
از ما بپرسید
سلام! برای پاسخگویی به سؤالات شما، در خدمتیم :)
ما معمولاً بلافاصله پاسخ میدهیم.