راهکار همتیک برای فعالین حوزه بازرگانی

با به دست گرفتن تسلط امور، رشد کنید

تنوع اطلاعات، تعدد رویدادها، اتفاقات پیش‌بینی نشده و افراد فراموش‌کار نباید به جریان کسب و کار شما آسیب برسانند؛ به همه‌ی مسائل مسلط باشید تا بهترین اقدامات را در زمان درست انجام دهید و بیشترین منافع را به دست آورید

manage-everything

مدیریت فراگیر

با استفاده از نرم افزار مدیریت پروژه همتیک، در هر قراردادی از بزرگترین تا کوچکترین مسائل را مدیریت کنید و تمامی واحدها را برای تحقق یک هدف مشترک آماده کنید.

برنامه‌ریزی مؤثر

برای نتایج بهتر نیاز به بزرگ شدن تیم نیست. با کمک سیستم مدیریت پروژه همتیک، بهترین عملکرد را از تیم فعلی به دست آورید؛ کارهای درآمدزا را با حذف کارهای تکراری افزایش دهید.

team-manage
clearing-work

گزارش عملکرد

عملکردهای ضعیف افراد یا واحدها باعث نارضایتی مشتری و کاهش وفاداری آن‌ها می‌شود. با کمک همتیک، عملکرد واحدها را شفاف کنید، تصمیمات به موقع بگیرید و مشتریان خود را ماندگار کنید.

همتیک چگونه به بازرگانان کمک می‌کند؟

مدیریت تخصیص کارها به افراد:

در هر پروژه می‌توان در هنگام اضافه کردن اعضای مرتبط با پروژه، به هر یک از آن‌ها سطح دسترسی‌های مختلفی بر اساس موارد مختلف اعطا کرد. همچنین می‌توان برای اعضا، نقش‌هایی اعم از مدیر، عضو عادی، ناظر کارها، ناظر فرعی، مشتری و غیره تعریف کرد. در هنگام تعریف هر کار در هر پروژه می‌توان برای هر کار به صورت جداگانه مسئول انجام و ناظر تعیین کرد. پس از ایجاد و تخصیص کار، افراد مرتبط نوتیفیکیشن دریافت کرده و از آن مطلع می‌شوند. با کمک گزارش‌ها و تحلیل‌های نرم افزار مدیریت پروژه همتیک، می‌توان برنامه ریزی مؤثرتری داشت و هر کار را به فرد مناسب آن تخصیص داد.

پیگیری میزان پیشرفت کارها و ارزیابی وضعیت:

در نرم افزار مدیریت پروژه همتیک، کاربران بعد از ثبت پروژه‌ها و مجموعه کارهای مرتبط با هر پروژه، می‌توانند با ثبت تاریخ انجام هر کار و میزان زمان صرف شده و همچنین میزان درصد پیشرفت کار، در واقع تایم شیت یا کاربرگ زمان ثبت کرده و با بررسی تایم شیت‌های ثبت شده، میزان پیشرفت هر کار را بسنجند. همچنین از طریق داشبورد مدیریتی با یک نگاه به نمودارهای موجود می‌توان وضعیت تمامی کارهای جاری و کارهای معوقه را سنجید. با کمک گزاشات ارائه شده توسط نرم افزار همتیک، می‌توان نقاط ضعف را یافته و برای بهبود آن‌ها تلاش نمود.

استفاده از گانت چارت برای ایجاد مقیاس زمانی دقیق:

در حال حاضر، همتیک تنها سیستم مدیریت پروژه است که گارنت چارت شمسی را که در آن تاریخ‌ها به صورت شمسی نمایش داده می‌شوند، داراست. گانت چارت یکی از مؤثرترین روش‌های نمایش وضعیت پروژه و کارها در طول زمان است.

استفاده از قابلیت تعریف تسک تکرار شونده:

با کمک این قابلیت می‌توان کارهایی را که در بازه‌های زمانی مشخصی تکرار می‌شوند، به یکباره ثبت کرد. در بخش الگوی تکرار، می‌توان تعیین کرد که یک کار به چه صورت و در چه بازه‌هایی تکرار شود. 

آنچه گفته شد، تنها بخشی از امکانات همتیک برای کمک به یک فعال در حوزه بازرگانی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید برای مشاوره رایگان و بررسی نیاز شما به طور اختصاصی و ارائه راهکار، با کارشناسان همتیک تماس بگیرید.

شماره تماس: 02188504205

با کمک همتیک، به شیوه خودتان مدیریت کنید